متأسفانه یکی از مشکلاتی که اغلب در بیماران پس از عمل جراحی زیبایی بینی مشاهده می‌شود اظهار نظر دوستان و اقوام پس از جراحی بینی در مورد شکل بینی بیمار است. حتی در برخی موارد این افراد تنها یک روز پس از جراحی در حالی که هنوز گچ یا اسپلینت روی بینی قرار دارد شروع به کارشناسی می‌کنند.
این نظرات فقط و فقط باعث تضعیف روحیه بیمار شده از اعتماد به نفس وی می‌کاهد.
جالب اینجاست که افراد مختلف نظرات متفاوت با هم دارند و اعمال این نظرات در تمام موارد باعث کاهش روحیه بیمار می‌شود، مثلاً یکی از اقوام بینی کوچک و عروسکی را می‌پسندد و دیگری طرفدار بینی طبیعی است که خیلی هم کوچک نباشد حال این دو راجع به بینی بیمار نظر می‌دهند اگر بینی بیمار طبیعی عمل شده باشد شخصی که طرفدار بینی عروسکی است به بیمار می‌گوید بینی شما خوب نشده و اگر هم عروسکی باشد دوست طرفدار بینی طبیعی به بیمار نظر می‌دهد که بینی‌ات خیلی کوچک شده است.
این نکته مهم را در نظر داشته باشید که فرم بینی شما بعد از عمل جراحی زیبایی بینی با توجه به مشاوره قبل از عمل ایجاد خواهد شد و به اظهار نظر دوستان و اقوام پس از جراحی بینی توجه نداشته باشید.

اظهار نظر دوستان و اقوام پس از جراحی بینی

در این مشاوره دکتر قارونی سخنان شما را می‌شنود و معیارهایی که از نظر شما مهم است را یادداشت کرده و بر اساس آن بینی شما را طرح‌‌ریزی می‌کند. وظیفه پزشک جراحی بینی بر اساس گفته‌های منطقی شما قبل از عمل می‌باشد (البته دکتر قارونی هم در مشاوره قبل از عمل نکاتی را که ممکن است از دید شما به دور مانده باشند و نیاز به اصلاح دارند را به شما گوشزد می‌کند).
ولی راضی بودن تمام افراد فامیل و دوستان و آشنایان سببی و نسبی و همسایه‌ها و …. امری است محال زیرا دیدگاه‌ها و حس زیبایی شناسی افراد مختلف با هم متفاوت است.
متاسفانه متاسفانه متاسفانه برخی از افراد نظر دهنده در مورد بینی شما نیت خیر ندارند و با غرض ورزی نظر می‌دهند و هدفی جز تخریب روحیه شما ندارند. باید بیاد داشته باشید که فقط پس از گذشت 6 ماه از زمان عمل جراحی زیبایی بینی می‌توان در مورد نتیجه آن اظهار نظر کرد. بهترین افرادی که می‌توانند به شما نظر بدهند پدر، مادر، خواهر و برادر و همسر هستند. سخنان دیگران ممکن است مغرضانه باشد.
لازم به ذکر است که مطالب فوق برآمده از تجربه سالها عمل جراحی زیبایی بینی توسط دکتر قارونی در مشاوره‌های قبل و بعد از عمل زیبایی بینی است.

دکتر قارونیمشاهده نوشته ها

Avatar for دکتر قارونی

دکتر علی قارونی متخصص گوش وحلق وبینی و جراحی پلاستیک صورت میباشند.ایشان مدرک تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نموده اند.ودر حال حاضربیشترین تمرکز خود را معطوف به انجام جراحی های زیبایی بینی وصورت نموده اند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *