بیوگرافی
دکتر قارونی

 

دکتر علی قارونی متولد تهران هستند،‌ دوران ابتدایی را در دبستان سزاوار و استاد نجات الهی تهران پشت سر گذاشتند، دوره راهنمایی را نیز در مدرسه راهنمایی مفید تهران و پس از آن دوره متوسط را در دبیرستان دکتر حسابی گذراندند، پس از آن با کسب رتبه برتر مشغول تحصیل در دوره پزشکی عمومی شدند و پس از فارغ‌التحصیلی به مدت 2 سال خدمت سربازی را پشت سر گذاشته و سپس در امتحان جامع پذیرش دستیار تخصصی شرکت و با رتبه برتر در رشته گوش و حلق و بینی در دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شدند.

ایشان دوره 4 ساله رزیدنتی خود را در بیمارستان‌های امیراعلم (که در واقع مرکز اصلی بیماری‌های گوش و حلق و بینی ایران می‌باشد) و امام خمینی تهران گذراندند و در این دوره انواع اعمال جراحی در زمینه گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را زیر نظر اساتید برجسته و بنام دانشگاه علوم پزشکی تهران آموزش دیدند در همان دوران ایشان علاقه ویژه‌ای به انجام عمل زیبایی بینی و سایر اعمال جراحی زیبایی صورت داشتند و با اهتمام فراوان سعی در یادگیری و کسب تجربه و تبحر نموده و توانستند به عنوان یکی از رزیدنتهای مطرح در این زمینه شناخته شوند و در این دوران بیشترین تعداد عمل‌ بینی را به نام خود ثبت نمودند.

پس از آن با شرکت در امتحان جامع بورد تخصصی موفق به دریافت بورد تخصصی گوش و حلق و بینی شدند. سپس جهت انجام تعهدات خود به مدت 2 سال در شهرستان‌های مختلف مشغول کمک رسانی و خدمت به بیماران بوده و پس از اتمام تعهدات خود تمرکز خود را معطوف به اعمال جراحی زیبایی صورت و علی‌الخصوص عمل زیبایی بینی نموده ‌اند، و تا به حال به تعداد زیادی از بیماران مراجعه کننده جهت عمل بینی خدمت رسانی نموده‌اند. .

پدر ایشان آقای دکتر منوچهر قارونی از اساتید بنام قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌باشند. و بارها به عنوان پزشک نمونه انتخاب شده‌اند. دکتر علی قارونی در راهی که پیموده است، راهنمایی‌های فراوانی از پدر خود دریافت نموده‌اند.

یکی از خطوط فکری آقای دکتر قارونی حساسیت شدید نسبت به معیار های زیبایی شناسی حاکم بر جامعه می‌باشد،‌ یعنی معنی کلمه زیبا در هر جامعه متفاوت است. بینی زیبا، لباس زیبا،‌ غذای خوشمزه و … در هر جامعه با جامعه‌ای دیگر متفاوت است. پس یکی از امور مهم در زمینه عمل زیبایی در هر کشوری و برای ما در ایران توجه به این معیارها و درخواست‌های مراجعه کننده جراحی بینی می‌باشد. البته به این موضوع هم می‌بایست توجه کافی داشت که درخواست‌های مراجعه کننده جهت عمل زیبایی بینی باید معقول و منطقی و دور از احساست و به اصطلاح چشم هم چشمی باشد.

یکی از مواردی که بیماران مراجعه کننده به کرات درخواست دارند کوچک شدن کلی بینی است و این موضوعی است که در جوامع غربی کمتر از کشور ما از خواسته‌های بیماران می‌باشد و جراح می‌بایست تلاش خود را جهت کوچک نمودن سایز بینی معطوف نماید. اما ذکر این نکته ضروری است که کوچک کردن سایز بینی باید تا حدی باشد که باعث اختلال در عملکرد تنفسی بیمار نشود.

در واقع دکتر قارونی در اعمال جراحی زیبایی خود یک شعار معروف دارند آن ایجاد زیبایی بیشتر در کنار حفظ عملکرد تنفسی است نکته‌ای که باید تمام مراجعه کنندگان خواستار عمل زیبایی بینی، آن را مد نظر خود قرار دهند. بدین منظور به عقیده دکتر قارونی انجام یک مشاوره و معاینه کامل و جامع قبل از عمل که با صرف وقت کافی توسط پزشک باشد یکی از ضروریات است.

در این مصاحبه ابتدا معاینه کامل بینی توسط دکتر انجام می‌شود، سپس بیمار در مورد مشکلات بینی خود چه از نظر زیبایی چه از لحاظ تنفسی سخن می‌گوید. در این مرحله فقط از مشکلات بینی از دید خود بیمار صحبت می‌شود در مرحله بعد بیمار درخواست ها و توقعات خود را در مورد بینی خود پس از عمل بینی بیان می‌کند و به زبان ساده بیمار می‌گوید چه نوع بینی ای می‌خواهد. در مرحله آخر دکتر قارونی پس از شنیدن کامل سخنان بیمار توضیحات لازمه در مورد نوع بینی بیمار و مشکلات آن و شکل و نوعی که بینی پس از جراحی بینی به آن تبدیل خواهد شد به بیمار ارائه خواهد نمود.

یکی از مواردی که دکتر علی قارونی حتماً به مراجعه کننده جهت عمل زیبایی بینی خاطر نشان می‌کند ذکر این نکته است که جراحی بینی شما جهت بهتر کردن ظاهر آن انجام می‌شود. در این جراحی ظاهر بینی شما مقبول‌تر و بهتر به نظر خواهد آمد،‌ اما بهترین بینی دنیا نخواهد شد، علم به این موضوع توسط بیمار، به وی کمک خواهد نمود تا در مورد تصوراتش از بینی خود پس از عمل بینی به یک دید معقول و منطقی دست یابد و از تصورات غیرمنطقی قبل از عمل بینی بپرهیزد.

در واقع بنظر دکتر قارونی، بیماری پس از عمل جراحی بینی،‌ از جراحی انجام شده برای ایشان راضی و خشنود خواهد بود که قبل از عمل با شناخت کامل و کافی ایرادات بینی خود، دارای توقعات منطقی و عقلایی باشد. در غیر این صورت وجود توقعات نابه جا نه تنها بیمار پس از عمل بینی رضایت کافی نخواهد داشت چه بسا مشکلات دیگری نیز برای بیمار ایجاد شود.

خدمات دکترقارونی

  • جراحی بینی
  • پروتز چانه
  • پروتز گونه
  • جراحی پلک
  • لیفت صورت و گردن
  • تزریق ژل
  • تزریق بوتاکس

47+


سال تجربه

باور نکردنی است!
ما بیش از ۴۲۸۰ خانه را به مقصد دیگری منتقل کرده ایم

25k


خانواده خوشحال

باور نکردنی است!
ما بیش از ۴۲۸۰ خانه را به مقصد دیگری منتقل کرده ایم

69+


جایزه دریافتی

باور نکردنی است!
ما بیش از ۴۲۸۰ خانه را به مقصد دیگری منتقل کرده ایم

128+


پرستار حرفه ای

باور نکردنی است!
ما بیش از ۴۲۸۰ خانه را به مقصد دیگری منتقل کرده ایم

دکتر علی قارونی متخصص گوش حلق و بینی

جهت مشاوره عمل زیبایی

با ما در تماس باشید

چرا
انتخاب ما؟
این بسته بندی معمولاً شامل تمام وسایل ، انتقال به خانه جدید و بسته بندی و همچنین کارهای اداری یا اداری است.
۹۲

مراقبت در منزل

۹۶

مراقبت های بهداشتی

۹۱

مراقبت های مسکونی

۹۷

مراقبت شدید

پزشکان باتجربه در هر تخصصی

پزشکان کلینیک اکسترا تقریباً هر تخصص و فوق تخصصی را پوشش می دهند.

آیا سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید : 86080805

هر آنچه برای حمایت از شما در مراقبت از خانواده نیاز دارید ،

ما امروز می توانیم به شما کمک کنیم.