تزریق ژل

در کلینیک زیبایی ونک علاوه بر جراحی های زیبایی مانند جراحی زیبایی بینی ، لیفت صورت و پیشانی ، جراحی زیبایی پلک وکارگذاری پروتز گونه و چانه که توسط دکتر قارونی انجام می شود خدمات دیگری هم مثل تزریق بوتاکس و فیلر ( ژل ) انجام میگیرد . این خدمات توسط آقای دکتر مهدی ایزدی متخصص پوست ، مو و زیبایی ارایه می گردد . دکتر مهدی ایزدی از متخصصین به نام و با سابقه در این زمینه هستند و تا به امروز آموزش بسیاری از پزشکان کشور را در رشته های مختلف به عهده داشته اند

 

با افزایش سن چه تغییراتی در پوست صورت ایجاد می شود؟

با افزایش سن تغییراتی در صورت ایجاد می شود. کلاژن پوست کم می شود و در نتیجه پوست شل تر و آویزان تر می شود، از سوی دیگر به سبب تحلیل رفتن بافت زیر جلدی ضخامت پوست کاهش می یابد. در صورت با افزایش سن، توده های چربی گونه ها به سمت پائین جابجا می شوند و در نتیجه صورت حالتی افتاده تر پیدا می کند. در اثر انقباض عضلات چین هایی ایجاد می شوند که در ابتدا فقط موقع انقباض عضلانی مشاهده می شوند (چین های اخم) و بعد این چین ها در حالت استراحت هم باقی می مانند. .

ژل یا پر کننده چیست و چگونه می توان با تزریق فیلر پوست را جوان تر کرد؟

برای برطرف کردن چین های صورت و یا حجم دادن به بخش های مشخصی از صورت می شود از فیلرها استفاده کرد. اسید هیالورونیک از جمله رایج ترین ژل هایی است که در حال حاضر به کار می رود. این ماده بخشی از ساختمان طبیعی پوست است و بصورت سرنگ های استریل و آماده موجود بوده، تنها کافی است به متخصص پوستی مراجعه کنید که در کار تزریق فیلر متبحر است..

تزریق ژل چه کاربردهایی دارد؟

با ژل می توان وضعیت صورت را کاملا عوض کرد:

می شود چین های خنده (نازولابیال) را پر کرد.

می شود خطوط گوشه لب و بالای لب فوقانی را از بین برد.

می شود باقیمانده خط اخم بعد از تزریق بوتاکس را محو کرد.

می شود گونه ها را برجسته تر کرد.

می شود حاشیه لب ها را مشخص تر کرد و جسم لب ها را پر تر نمود.

می شود اسکارها را برطرف کرد.

می شود چین چانه را از بین برد و چانه را برجسته تر کرد.

ماندگاری ژل چقدر است؟

بستگی به نوع ژل ماندگاری آن می تواند به 5/1 سال هم برسد. برخی از انواع فیلرها کلاژن سازی را تحریک می کنند و تاثیر دراز مدت تری دارند.

آیا تزریق ژل دردناک است؟

خیر! تزریق ژل تحت بی حسی موضعی انجام می شود و شما دردی احساس نمی کنید..

چه ژلی برای تزریق مناسب است؟

با پزشک متخصص پوست مشورت کنید. فیلری انتخاب کنید که شناخته شده و مرغوب باشد و مجوز وزارت بهداشت داشته باشد. ژل ها بر اساس غلظت ماده موجود، ماندگاری و فرمول با هم فرق دارند. پزشک شما می تواند راهنمای خوبی برای انتخاب فیلر باشد.

چه موقع نتیجه تزریق مشخص می شود؟

بلافاصله بعد از تزریق شما نتیجه را می بینید! البته ممکن است به سبب تورم بافتی که بعد از تزریق ایجاد می شود، ناحیه مورد درمان پر تر به نظر برسد.