آیا پس از عمل جراحی زیبایی بینی، بینی من شبیه به عکسی که همراه دارم می‌شود؟
2016-03-29
محل انجام عمل جراحی زیبایی بینی
2016-03-31
نمایش همه

گرفتن عکس قبل از عمل جراحی زیبایی بینی

گرفتن عکس قبل از عمل جراحی زیبایی بینی

یکی از اقدامات مهم قبل از جراحی بینی گرفتن عکس قبل از عمل جراحی صورت و بینی است این عکس با عکس رادیولوژی صورت و سینوس و همینطور سی تی اسکن متفاوت است و در واقع یک فوتو گرافی است که از صورت و بینی شما بعمل می‌آید و هیچگونه روتوشی روی آن انجام نمی‌شود تا تمام زوایا و اشکالات صورت و بینی شما قبل از انجام جراحی زیبایی بینی مشخص شود. نکته مهم این است که عکس های خانوادگی یا حتی پرسنلی که قبلا گرفته اید کاربردی ندارند و می بایست حتما با مراجعه به مراکز خاصی که در این زمینه تخصص دارند و توسط پزشک تان به شما معرفی می شوند، گرفته شوند این عکس‌ها توسط آتلیه‌های مخصوص عکاسی پزشکی گرفته می‌شود و پزشک با مشاهده و مطالعه عکس‌ها قبل از جراحی بینی اطلاعات تکمیلی راجع به نحوه جراحی و اقدامات مورد نیاز جهت رفع ایرادات بینی حین جراحی زیبایی بینی را بدست می‌آورد. در واقع قبل از انجام عمل جراحی زیبایی بینی ،دکتر قارونی با مشاهده و آنالیز کامل ابعاد صورت و بینی شما طرح ریزی اولیه و نقشه ابتدایی جراحی شما را ترسیم می نماید. باید بدانید که سایز سایر اجزا صورت شما مثل طول پیشانی یا طول یک سوم پایینی صورت که شامل لب و فک می باشد و هم چنین عرض چشم و محل ابرو و … در نقشه و برنامه ریزی عمل جراحی زیبایی بینی شما نقش بسیار مهمی دارند . اندازه گیری و سنجش این موارد با استفاده از گرفتن عکس قبل از عمل جراحی گرفته می شوند امکان پذیر میشود . یکی از خصوصیات گرفتن عکس قبل از عمل جراحی اینست که میبایست بدون هیچ گونه آرایشی گرفته شوند تا تمام ایرادات بینی و صورت بیمار را به وضوح نمایان سازند.این فوتو گرافی ها سایز استانداردی دارند که می بایست کاملا رعایت شوند به طوری که ابعاد صورت و بینی بیمار در عکس کاملا برابر واقعیت باشند یعنی اگر طول بینی بیمار مثلا پنج و نیم سانتی متر است در عکس اخذ شده هم دقیقا پنج و نیم سانتی متر باشدنه بیشتر و نه کمتر.
عکسهایی که در عکاسی های معمولی گرفته می شوند جهت ارزیابی و آنالیز قبل از عمل زیبایی بیمار کاربرد ندارند و در واقع استفاده از آنها به ضرر خود بیمار است چون این عکس ها استانداردهای لازمه را ندارند. بهتر است حداقل ۳ روز قبل از عمل بینی عکس های لازمه را بگیرید و به دکتر قارونی تحویل دهید تا فرصت کافی جهت آنالیز وجود داشته باشد.

دکتر قارونی
دکتر قارونی
دکتر علی قارونی متخصص گوش وحلق وبینی و جراحی پلاستیک صورت میباشند.ایشان مدرک تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نموده اند.ودر حال حاضربیشترین تمرکز خود را معطوف به انجام جراحی های زیبایی بینی وصورت نموده اند.

Notice: پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 منقضی شده و هیچ جایگزینی در دسترس نیست. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /home2/drgharoo/public_html/wp-includes/functions.php on line 4811

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *