آیا پس از عمل جراحی زیبایی بینی ، بینی من اید‌ه‌آل خواهد شد؟
2016-03-29
گرفتن عکس قبل از عمل جراحی زیبایی بینی
2016-03-30
نمایش همه

آیا پس از عمل جراحی زیبایی بینی، بینی من شبیه به عکسی که همراه دارم می‌شود؟

این موضوع بسیار شایع است که افرادی که برای مشاوره جراحی بینی تشریف می‌آورند با خود عکسی از یکی از دوستان یا هنرپیشه‌های داخلی یا خارجی همراه دارند و می‌خواهند پس از عمل جراحی زیبایی بینی ، شکل بینی جدیدشان مشابه با عکس فوق باشد. آیا شباهت بینی پس از عمل به شکل دلخواه امکان پذیر است؟
جواب به این سؤال از ۲ دیدگاه داده می‌شود. اول اینکه همراه داشتن عکس توسط بیمار کاندید عمل جراحی بینی، به پزشک جراح بینی شما کمک می‌کند تا با تفکرات فرد مراجعه کننده و معیارهای زیبایی از دید ایشان آشنا شده و در واقع جراح متوجه می‌شود که بیمار چه نوع بینی را می‌پسندد و پزشک جراح و فرد مراجعه کننده میتوانند در مورد مسایل مختلف و زوایا مختلف بینی با هم بحث کنند.

شباهت بینی پس از عمل به شکل دلخواه

ولی آیا پس از عمل جراحی زیبایی بینی ، نتیجة کاملاً مشابه عکس خواهد شد. جواب فقط فقط یک کلمه است: خیر. حال چرا با این قطعیت خیر.
اول این که در اکثر موارد عکسی که به عنوان نمونه توسط بیمار به پزشک جراح بینی نشان داده می‌شود یا عکس یک خواننده یا هنرپیشه است، ‌یا عکسی که در یک مجلس مهمانی خاص یا عروسی گرفته شده است و شخصی که از وی عکس گرفته شده تحت آرایش کامل و در برخی موارد گریم کامل قرار گرفته است و سپس یک عکاس حرفه‌ای با رعایت میزان و زاویه مناسب نور توانسته در عکسی که می‌گیرد تمام ایرادات بینی و صورت را تا سر حد امکان از بین ببرد و از همه مهمتر این که عکس، تماماً ویرایش و روتوش و به قول معروف فوتوشاپ شده است و حال شما می‌خواهید تمام این مراحل را با عمل جراحی زیبایی بینی بدست آورید و شباهت بینی پس از عمل به شکل دلخواه را داشته باشید که امری است غیرممکن.
یکی دیگر از مشکلات این است که در برخی موارد فرد مراجعه کننده چندین عکس با خود به همراه دارد که این عکسها با هم تفاوتهای زیادی دارند یک عکس با بینی طبیعی و یکی دیگر بینی فانتزی دارد و مراجعه کننده از هر دو مورد خوشش می اید.
نکته‌ای که همیشه از طرف دکتر قارونی به مراجعان کاندید عمل جراحی زیبایی بینی، گوشزد می‌شود، این نکته است که هر انسانی خصوصیات ظاهری منحصر به فردی دارد. نوع پوست، شکل ظاهری چشم‌ها و لب‌ها، گونه‌ها و چانه، ارتفاع پیشانی و …. در هر فرد با فرد دیگر تفاوت‌های فاحشی دارد پس با عمل بینی شما شبیه به عکسی که همراه با خود دارید نخواهید شد ولی می‌توان از عکسی که به همراه دارید به عنوان یک الگو جهت پی‌بردن به سلیقه شما استفاده کرد.

دکتر قارونی
دکتر قارونی
دکتر علی قارونی متخصص گوش وحلق وبینی و جراحی پلاستیک صورت میباشند.ایشان مدرک تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نموده اند.ودر حال حاضربیشترین تمرکز خود را معطوف به انجام جراحی های زیبایی بینی وصورت نموده اند.

Notice: پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 منقضی شده و هیچ جایگزینی در دسترس نیست. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /home/drgharoo/public_html/wp-includes/functions.php on line 4811

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *