بینی استخوانی و غضروفی چیست
2016-02-12
ارتفاع بینی
2016-02-14
نمایش همه

آقای دکتر لطفاً فقط این قسمت بینی من را اصلاح نمایید!!!

یکی از خواسته‌‌های بیماران که گاهاً مطرح می‌نمایند اینست که همه جای بینی من خوب است غیر از یک منطقه خاص پس آقای دکتر لطفاً فقط این قسمت بینی من را اصلاح نمایید. مثلاً می‌گویند همه جای بینی من خوب است و فقط قوز در پشت بینی من وجود دارد و می‌خواهم فقط و فقط قوز آن برداشته شود و هیچ کاردیگری انجام نشود.

آقای دکتر لطفاً فقط این قسمت بینی من را اصلاح نمایید

در این موارد دکتر قارونی این توضیحات را به بیمار خواهد داد:

  1. امکان این کار وجود دارد که فقط و فقط، همان ایرادی که در شما در نظر دارید را برطرف نمود و به سایر مناطق بینی کار نداشت اما بیمار باید بداند که این کار، کار درستی نیست زیرا مشکلی که بیمار در مورد آن صحبت می‌کند بزرگترین ایراد و مشکل بینی است ولی تنها ایراد بینی  او نیست مثلاً اگر بینی بیمار قوز داشته باشد،‌ تمام توجه بیمار معطوف به قوز بینی پشت بینی می‌شود و مشکلات کوچک دیگری که در بینی وجود دارد به چشم وی نمی‌آید، حال اگر قوز بینی با عمل جراحی برطرف شود مشکلات کوچک و جزیی که قبلاً ‌خیلی مشهود نبودند حالا به چشم بیمار خواهد آمد.
  2. انجام جراحی بینی مثل بازی دومینو است یعنی با انجام اولین حرکت مابقی مهره‌ها هم به حرکت در خواهند آمد در جراحی بینی هم همینطور است، مثلاً با برداشتن قوز بینی نیاز به انجام استئوترمی لترال و کاهش عرض قسمت استخوانی بینی هستیم.
  3. حال که شما با صرف وقت و هزینه خواستار انجام جراحی زیبایی بینی هستید، بهتر است که تمام ایرادات بینی تا سر حد امکان برطرف شوند و با عملی که برای شما انجام می‌‌گیرد، زیبایی بیشتری برای شما ایجاد شود.

البته ذکر این نکته مهم است که سبک جراحی را شما می‌توانید تعیین نمایید. مثلاً می‌توانید تقاضای بینی طبیعی یا نیمه فانتزی بعد از جراحی داشته باشید و خواسته‌های شما تا جایی که امکان پذیر باشد در هنگام جراحی مد نظر دکتر قارونی خواهد بود، ولی بهتر است از ذکر این جمله که فقط یک ایراد خاص برطرف شود صرف‌نظر نمایید.

بعضی از بیماران، دارای بینی‌های پر ایرادی هستند که می‌باید تا سر حد امکان ایرادات کامل برطرف شود تا به یک بینی زیبا برسیم، اگر این افراد هم فقط تقاضای اصلاح یک مورد خاص را داشته باشند مسلماً باز هم پس از عمل جراحی بینی، ایرادات زیادی در بینی آنها به چشم خواهد آمد و نیازمند عمل زیبایی دوم جهت ترمیم ایرادات باقی مانده هستند.

دکتر قارونی
دکتر قارونی
دکتر علی قارونی متخصص گوش وحلق وبینی و جراحی پلاستیک صورت میباشند.ایشان مدرک تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نموده اند.ودر حال حاضربیشترین تمرکز خود را معطوف به انجام جراحی های زیبایی بینی وصورت نموده اند.

Notice: پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 منقضی شده و هیچ جایگزینی در دسترس نیست. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /home2/drgharoo/public_html/wp-includes/functions.php on line 4809

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *